kohver_com
Täielik veebilehe otsing
Tellimine
Uudiskirja saamiseks sisesta palun oma e-postiaadress allolevasse kasti ning vajuta 'Telli' nuppu

KLO-ERI

TASUTA visiitkaardid

Printimiseks sobiv Räägi sõbrale
Tasuta visiitkaart
Hind: Toote hind sõltub lisavalikutest.
kood: 25TV03

1 rida:
* 28 tähemärki rea kohta
2 rida:
* 28 tähemärki rea kohta
3 rida:
* 46 tähemärki rea kohta
4 rida - kas soovid lisada tegevusalade loetelu?:
5 rida:
* 55 tähemärki rea kohta
6 rida:
* 55 tähemärki rea kohta
Kogus:

Lisainfo:
LIHTNE
KIIRE
TASUTA

Kirjeldus
Pole midagi paremat, kui saada vahel midagi tasuta ja kiiresti.

Nüüd on võimalus lisada oma tellimusele ostuboonusena 25 tasuta  visiitkaarti otse internetist oma töölaua tagant lahkumata, kui sooritad vähemalt 5¤ ostu. See on lihtsamast lihtsam - kasuta visiitkaardimalli ning sisesta andmeväljadele oma andmed just nii, nagu sa neid soovid. Kaardid saavad valmis 1-3 tööpäevaga ning saadetakse tellijale kulleriga - maksad ainult kulleriteenuse eest. Kui tuled ise oma kaartidele järgi, ei pea sa maksma midagi.

Visiitkaardi mõõtmed on 5x9 cm ning kaart on trükitud valgele matile paberile (paksusega 250 g/m²). Tellija andmed on trükitud kaardi esipoolele ning tagaküljel on Kolme Lõvi kui kaardi valmistaja andmed väikeses kirjas. Kõikide visiitkaardi andmeridade täitmine on kohustuslik, v.a 3 rida, mis on valikuline. Kui kasutada max tähemärke reas, siis ulatub tekstirida visiitkaardil servast servani. Andmeridadele ei pea andmeid kirjutama samas järjekorras nagu on näidatud mallil, andmed trükitakse sellises järjekorras nagu klient need ise paigutab.

Pakkumise piirang: tasuta visiitkaartide pakkumine kehtib ainult ühe vähemalt 5¤  suuruse tellimuse kohta (25 visiitkaarti). Kui soovite tellida mitmele inimesele, peate tegema mitu eraldi tellimust. Samade andmetega ja/või sama inimene saab tellida üks kord 60 päeva jooksul. Tellimused, mis ei mahu pakkumise piirangu raamidesse, kustutatakse ning klienti teavitatakse põhjusest kliendi andmetes olevale e-postiaadressile. Tasuta visiitkaartide pakkumine kehtib vaid Kohver.com keskkonnast tellides.

NB! Kogus 1=25tk

KUI TASUTA PAKKUMINE PIIRAB, TULE VISIITKAARTE TELLIMA KOLM LÕVI TRÜKIKESKUSEST: 6558466, trykikeskus.ee

Kättesaadavus: Saatmine 1-3 tööpäeva jooksul.
Sinu ostukorv
Sinu ostukorv on tühi!
Küsitlus
Kuidas sattusid Kohver.com lehele?

Vaata tulemusi | Eelmised küsitlused
Evakuatsiooni märgid

Ehitusmärgid300x60

Mark Bric 300x60

Ohutusmärgid300x60

Evakuatsiooni märgid

Kohver.com klienditeenindus tööpäeviti kl 9-17 tel 6580210, 6580214. E-post: kohver (at) kolmlovi.ee. Pärnu mnt 139D, 11317 Tallinn
ViArt - PHP Shopping Cart