Päästemeeskonna infopunkt (06-19) Prindi see lehtPrindi see leht
Päästemeeskonna infopunkt (06-19)
Hind: Toote hind sõltub lisavalikutest.

märk kleebisel või plastikul / tavaline või valgustpeegeldav: kleebis 300x150 mm (+6,96 ¤); 1mm plastik 300x150 mm (+10,62 ¤); SEESPOOLT kleebitav kleebis 30x15cm (+17,58 ¤)
Lisainfo:
Märgis saadaval:
- kleebisel
- lamineeritud kleebisel
- plastikul
- lamineeritud plastikul

Märkus:
Kirjeldus
Märgis PÄÄSTEMEESKONNA INFOPUNKT (art 087) aaadaval nii kleebisel (300x150, 400x200, 600x300mm) kui ka 1-3mm plastikalusel (300x150, 400x200, 600x300, 1000x500mm). Osad suurused valmistatakse ainult ettetellimisel.

SEESTPOOLT KLEEBITAV KLEEBIS ON MÕELDUD KLAASILE! Tekst peegelpildis. Seespoolt kleebitav väljast poolt loetav.

Kirjuta soovitud kogus, vali sobiv suurus ja materjal. Hind sõltub materjalist, suurusest ja mõnel juhul ka kogusest.

Päästemeeskonna infopunkt on kehtiva määruse (Ehitisele esitatavad tuleohutusnõuded ja nõuded tuletõrje veevarustusele) tähenduses on päästemeeskonna sisenemisteel asuv ruum või hoone osa, mis on vastavalt tähistatud. Päästemeeskonna infopunktis peavad paiknema tuleohutuspaigaldiste infotablood ning päästetöö tegemiseks vajalikud skeemid ja joonised, automaatse tulekahjusignalisatsioonisüsteemi ja suitsueemaldussüsteemi juhtimisseadmed ning operatiivkaart. Samuti kajastatakse päästemeeskonna infopunktis teavet tulekustutussüsteemile, märgtõusutorule ja tuletõrje voolikusüsteemile lisavee andmise võimaluste kohta ning teavet hoones paikneva varugeneraatori või päikesepaneelide kohta. Katusetulekahju või päikesepaneelikogumi põlemise korral peab päästemeeskonna infopunktis olema päikesepaneelide pingevabaks muutmise võimalus. Kui hoonesse, kus on päikesepaneelid, ei ole rajatud päästemeeskonna infopunkti, siis peab see võimalus olema päästemeeskonna sisenemisteel. Kui operatiivkaardi koostamise kohustusega hoones ei ole päästemeeskonna infopunkti, paigutatakse operatiivkaart päästemeeskonna sisenemisteele, võimalikult sissepääsu lähedale hõlpsasti avatavasse kappi, millele kantakse sellekohane tähistus.

Täpsemat hinda näed, kui lisad toote omalt poolt tehtud valikutega ostukorvi. Toote saad ostukorvist alati eemaldada, samuti saad muuta kogust.